Blanc

Tribes of Midgard
29,00 TL
32,00 TL
Risk of Rain 2
63,00 TL
We Happy Few
189,00 TL

Duygu dolu bir yolculuk

Blanc'in büyüleyici dünyasında, bir kurt yavrusu ve bir geyiğin şiirsel hikayesini deneyimleyin. Aniden bastıran bir kar fırtınasıyla kaybolan bu iki hayvan, ailelerinin kar izlerini takip etmek için birbirlerine sarılmak zorunda kalacaklar.


Soluk kesen el yapımı sanatı

Blanc'ın siyah-beyaz dünyasına dalarak kendinizi büyüleyici bir şekilde kaybedin. Oyun, 2D kağıt üzerine tamamen el çizimi ile oluşturulduktan sonra 3D'ye hayat veriliyor. Text-free oyun ve hikaye anlatımı ile, oyuncular hayranlık uyandıran dünyasına tamamen dalabilirler.


Aile izlerini takip edin

Her hayvanın kendine özgü güçlü yanları vardır ve birbirlerini tamamlayacaklardır. Karlı manzaraların içinden geçmek için bunları kullanmanız gerekecek. Sadece iki düğme ve hareketle, herkesin oynayabileceği basit bir oyun yapısı, evlerine yolculuklarına eşlik etmenizi sağlayacaktır.


İşbirliği gereklidir

İki oyuncu kurt yavrusu veya geyiği kontrol eder. Birlikte çevreyi, acımasız hava koşullarını ve engelleri aşmalısınız. Aynı ekranda yerel olarak birlikte bir ilişki oluşturun veya çevrimiçi oyun ile uzaktan bağlantı kurun.

Giriş yapmak istediğiniz aboneliği seçiniz.