The Bookwalker: Thief of Tales

Party Hard 2
129,00 TL
Party Hard
79,00 TL
Guts and Glory
99,00 TL
Clustertruck
99,00 TL
Trash Sailors
31,00 TL

Özgürlüğünü geri kazanmak için efsanevi eserleri çal

Bir zamanlar takdir edilen bir yazar olan Etienne Quist korkunç bir olaydan suçlu bulunduktan sonra yazarlık yeteneğini kaybediyor. Kaybettiği itibarını yeniden elde etmesi için kurnaz bir teklifi olan bir suç patronu kendisiyle temasa geçiyor. Tek yapması gereken kitaplardan bir dizi efsanevi eşyayı bulup çalmak. Her birinde eşsiz kurallar ve zorluklar olan olağanüstü kitap dünyalarına dal. Eserlerle arana giren olursa onları ikna etmeye, kandırmaya ve hatta onlarla çatışmaya girmeye hazır ol.

Farklı kitapları keşfet ve hikâyelerini yeniden şekillendir

Her görev seni orta çağ zindanı, karlı dağ, fütürist uzay gemisi ve daha fazlası gibi yepyeni dünyalara götürür. Her kitabın karakterleriyle tanış ve hedeflerine ulaşmak için onları kullan. Sonuçta, onlar gerçekten canlı değil... yoksa öyleler mi? Görevinde yalnız olmayacaksın; kafese hapsedilmiş bilinçli bir sayfayla yolun kesişecek ve onu suç ortağın ve güvenilir danışmanın olarak yanına alacaksın.

Kurgu ve gerçeklik arasında geçiş yaparak alışılmadık bulmacalar çöz

Engelleri aşmak için kurgu ve gerçeklik arasında serbestçe seyahat edip değerli eşyalar toplarken kalıpların dışında düşünmeni teşvik eden eşsiz bulmacalarla hünerlerini test et. Mürekkebin mistik gücünü kullanarak kitaplardaki nesneleri değiştirip etkileşimlerine derinlik katabilir ve keşfedilecek yeni yollar açabilirsin.

  • Eşsiz kitap dünyalarına dal
  • Ünlü eserleri bul ve elde et
  • Karakterleri ve hikâyelerini keşfet
  • Bulmacalara yaratıcı çözümler bul

 

© 2023 DO MY BEST. All Rights Reserved. © 2023 tinyBuild, LLC. All Rights Reserved.

Giriş yapmak istediğiniz aboneliği seçiniz.