Farworld Pioneers

Trepang2
499,00 TL
Biped
15,30 TL
42,50 TL
Party Hard 2
129,00 TL
Party Hard
79,00 TL
Guts and Glory
99,00 TL
Clustertruck
99,00 TL
Trash Sailors
31,00 TL

Arkadaşlarınızla işbirliği içinde oynayın veya düşman gruplar oluşturun. Bu açık dünya galaktik kum havuzunda nasıl oynayacağınız size kalmış! İşbirliği içinde barışçıl bir şekilde oynayın veya dinamik çok oyunculu hizip sistemini kullanarak bir araya gelin.

Sıfırdan gemiler inşa edin ve yeni gezegenlere seyahat edin. İlk gezegeniniz hayatta kalmayı öğreneceğiniz yerdir, ancak bu sadece başlangıçtır. Kendi yıldız geminizi inşa edin ve onu yeni dünyaları kolonileştirmek için kullanın. Bu kolay olmayacak ve yalnızca en başarılı koloniler yörüngeden çıkmak için gerekli kaynakları ve bilgiyi bir araya getirebilecek. Bir kez fırlattığınızda, yıldızlar yepyeni gezegenler, yeni biyomlar, patronlar ve zorluklar barındırıyor.

Çevrenizi işleyin, araştırın, yağmalayın ve sömürün. Galaksinin bu düşmanca bölümünü ele geçirmek için hazırlanmanız gerekecek. Madencilik, çiftçilik, yetiştirme, geliştirme, araştırma yapın ve kış savaş ekipmanlarından gelişmiş laboratuvarlara kadar yüzlerce farklı öğe inşa edin. Kendi başınıza çözemeyeceğiniz bir şey bulun. El yapımı lazer tüfeğinizi kuşanın ve zindanları, prosedürel üsleri, NPC mağazalarını ve çok daha fazlasını keşfetmek için bilinmeyene doğru yola çıkın.

Korunmak için gelişmiş üsler geliştirin ve inşa edin. Küçük bir karakoldan gelişmiş, nükleer enerjiyle çalışan bir kaleye dönüşün. Kaynakları dikkatli bir şekilde yönetin ve her gezegende karşılaştığınız öğelere ve zorluklara göre araştırma yolları seçin. Ancak dikkat edin: Koloniniz büyüdükçe yağmacılar (ve kıskanç arkadaşlar) için daha fazla hedef haline gelir.

Yapay zeka kolonistleriniz görevleri tamamladıkça seviye atlayacak ve daha akıllı, daha güçlü ve daha hızlı olacaklar. Hepsinden iyisi, sizin için angarya işleri yapmaları için NPC'lere görevler ve emirler atayabilir ve bu becerilere göre rollerine öncelik verebilirsiniz. Yeraltındaki bir uzaylı yuvasını yok etmek için madenciliğe ara vermek mi istiyorsunuz? Bırakın kolonistleriniz bunu sizin için halletsin!

Ve Unutmayın

Geminiz harap olmuş, cephaneniz azalmış ve takım arkadaşlarınız yüzeye dağılmış olabilir, ama şunu unutmayın:

Sen maceracı bir ruhtan daha fazlasısın.

Sen bir Farworld Öncüsüsün.

 

© 2023 Igloosoft. All Rights Reserved. © 2023 tinyBuild, LLC. All Rights Reserved.

Giriş yapmak istediğiniz aboneliği seçiniz.