Ratchet & Clank: Rift Apart

Returnal
447,20 TL
599,00 TL
The Last of Us Part I (PC)
559,00 TL
599,00 TL
God of War (PC)
188,40 TL
329,00 TL

Oyun içi öğelere erken erişim hakkı kazanmak için hemen ön satın alım yap, ilgili öğelere ön satın alım yapılmadığı durumda hikâye ilerlemesi ile de erişilebilir:

 • Pikselleyici Silahı
  • Bu retro nişancı oyununda düşmanlarını patlatarak 16 bit dönemine geri gönder.
 • Karbonoks Zırh Seti
  • Sevilen zırhın geri dönmesiyle her türlü aksiyona hazır olacaksın.

Galaksiler arası maceraperestler, Ratchet & Clank: Ayrı Dünyalar ile bomba gibi geri dönüyor!

İlk kez PC evrenine giriş yapacak olan Ratchet ve Clank ile boyutlar arası bir maceraya atıl. Aksiyon dolu dünyalar ve ötesinde gezinirken başka bir gerçeklikteki şeytani bir imparatoru alt etmelerine yardım et.

Şeytani imparatorun şimdiki hedefinde Ratchet ve Clank'in kendi boyutu var. Dinamik ikilinin çılgın silahları ile tozu dumana kat ve yaklaşmakta olan bir boyut çöküşünü durdur!

Büyüleyici bir boyutlar arası maceranın tadını çıkar. Yapımları çokça beğenilen Insomniac Games tarafından sıfırdan geliştirilen ve Nixxes Software tarafından PC'ye taşınan bu yapımda, DualSense™ kablosuz kontrol cihazı sayesinde oyundaki hareketlerinin elinde bıraktığı his ile gördüklerinin de ötesinde bir deneyim yaşayacaksın.Dokunsal geri bildirim ve uyarlanabilir tetikleme teknolojisi, gerçeğe yakın hisler yaratır: Bir uzay aracının çıkardığı uğultunun kontrol cihazında yarattığı titreşimi veya güvenilir silahın İnfazcı'nın tetiğini çektiğinde yarattığı tepkimeyi hissedebilirsin. **

PC Özellikleri

 • İlk kez PC evrenine giriş yapacak olan Ratchet ve Clank ile boyutlar arası bir macerada önüne geleni patlat!
 • 21:9, 32:9 ve 48:9 (üçlü monitör desteği) çözünürlükleri için ultra geniş destek sayesinde birbirinden farklı boyutlar tarafından büyülenmeye hazır ol!*
 • Sınırsız kare hızı seçeneğiyle hayata geçirilen Tümalem'i seyre dal! * Ayrıca ışın izlemeli yansımaların ve yeni eklenen dış mekânlar için ışın izlemeli gölgelerin keyfini çıkar.
 • NVIDIA DLSS 3, AMD FSR 2, Intel XeSS ve Insomniac Games'in Temporal Injection'ı dahil yepyeni performans artıran yükseltme teknolojilerini bizzat deneyimle. NVIDIA Reflex ve görüntü kalitesini artıran NVIDIA DLAA da desteklenmektedir.
 • Dokunsal geri bildirimi ve dinamik tetik efektlerini deneyimlemek için DualSense™ kontrol cihazı ile oyna.** Veya çok çeşitli kontrol özelleştirme seçeneklerine sahip fare ve klavye ile oyna.
 • Ayrıca başarımlar ve PC oyun başlatıcılarında bulut üzerinden oyun kaydı için destek içerir.

* Gelişmiş grafikler için uyumlu PC ve ekran kartı gereklidir.
** Oyun içi oyun kumandası özelliklerinin tamamının kullanılabilmesi için kablolu bağlantı gereklidir.

PRIVACY POLICY
https://www.playstation.com/legal/privacy-policy/
USER AGREEMENT
Software subject to license:
https://www.playstation.com/legal/op-eula/
HEALTH WARNING
WARNING: IF YOU HAVE A HISTORY OF EPILEPSY OR SEIZURES, CONSULT A DOCTOR BEFORE USE. CERTAIN PATTERNS MAY TRIGGER SEIZURES WITH NO PRIOR HISTORY. BEFORE USING AND FOR MORE DETAILS, SEE IMPORTANT HEALTH AND SAFETY WARNINGS
https://www.playstation.com/en-us/legal/health-warning/
©2023 Sony Interactive Entertainment LLC.
Developed and created by Insomniac Games, Inc. PC version by Nixxes Software BV.
Ratchet & Clank and Ratchet & Clank Rift Apart are registered trademarks or trademarks of Sony Interactive Entertainment LLC.
Insomniac Games is a trademark of Insomniac Games, Inc.

Giriş yapmak istediğiniz aboneliği seçiniz.