We Happy Few

SIMULACRA 2
15,00 TL
SIMULACRA
10,00 TL
Hello Neighbor
50,00 TL
Black Mirror
50,00 TL
Blanc
144,00 TL
152,90 TL
Tribes of Midgard
29,00 TL
32,00 TL
Risk of Rain 2
63,00 TL

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

We Happy Few, Wellington Wells şehrinde şen şakrak, inkâr dolu bir ömür geçirmekten kaçmaya çalışan, berbatlık sınırlarını aşmamış gözü pek birkaç insanın öyküsü. Alternatif tarihin 1960'lardaki İngiltere'sinde ortama uymak çok önemli. Ya pek de normal olmayan kurallarına uymayanlara nezaket göstermeyen, serseme dönmüş şehir sakinleriyle ya savaşacak ya da onların aralarına karışacaksınız.

Wellington Wells'de gizliden gizliye isyan eden üç şehir sakininin birbiriyle iç içe geçmiş hikayelerini oynarken, her biri bir takım güçlü ve zayıf yanlara sahip olan bu karakterlerin geçmişleriyle yüzleşecek, geleceklerine hazırlanacak, dıştan müdahale ile coşmuş bu şehirde mevcut durumun bir parçası olmayan olaylara karışacaksınız. Bu süreçte de şehrin karanlık tarihini gün ışığına çıkaracaksınız.


Oyun İçeriği:

1960’ların Retrofütüristik İngiltere’si

1960'ların retrofütüristik İngiltere'sinde savaşın kasıp kavurduğu, kendini mutlu zanneden insanlar tarafından yeniden inşa edilmiş bir şehir bulacaksınız. Wellington Wells'de yollar, insanlar ve her an her yerde karşınıza çıkan TV fenomeni Uncle Jack dahil her şeyin şen şakrak bir hali var! Ancak söz konusu dünya, çöküşün eşiğinde. Gelin, bu dünyanın karanlık geçmişini ve sakinlerinin bu aldatıcı mutluluğa nasıl sahip olduğunu keşfedin.


İç İçe Geçmiş Üç Hikâye

Wellington Wells'i çevreleyen gizemlerle aralarında bağları görmek ve kendi kabahat dolu geçmişleriyle yüzleşmek zorunda olan üç kusurlu karakterle oynayın. Her birinin etraflarındaki dramatik olayları farklı şekillerde yorumlayıp bu olaylara farklı tepkiler verdiği birer benzersiz hikayesi var. Bu karakterlerin yerine geçip yaşadıkları şehirden kaçmaya çalışırken düşmanlarınızın arasına karışacak, onlardan saklanacak, onlarla savaşacaksınız. Bu süreçte karşınıza çıkan kapkara bir mizah ve tehlikeli umutlar olacak. Olmadı Sandbox modunu oynar, fazlasıyla garip ve fazlasıyla İngiliz şehir sakinleriyle onlarca kez karşı karşıya gelirsiniz.


Size Özel Bir Distopya

We Happy Few'da iki farklı oyun akışı asla birbirine benzemez. Wellington Wells şehri sakinleri payınıza düşen Joy'u aldığınızdan daima emin olmak isteyecek, o kadarı aynı, ancak her oyuna başladığınızda rastgele oluşturulan dünya sayesinde We Happy Few deneyiminiz hep farklı ve benzersiz olacak. Wellington Wells asla onu hatırladığınız şekliyle karşınıza ikinci bir kere çıkmayacak.


Joy'unuzu İster Alın, İster Almayın. Orası Size Kalmış.

We Happy Few deneyiminizi özelleştirin:

  • Hem yeni başlayanlara, hem de deneyimli oyunculara hitap eden çeşitli zorluk derecelerinden birini seçin
  • İster senaryoda ilerleyin ister oyununuzu özelleştirerek kendi senaryonuzu yaratın
  • Mazoşistliğiniz mi geldi? Tüm oyunu tek can hakkıyla oynayın!
  • Formül ve malzeme toplayıp, düzinelerce silah, alet edevat ve cihaz üretin
  • Sürüne sürüne, dövüşe dövüşe veya düşmanlarınızın arasına karışa karışa karşılaşma ve bulmacaları aşın
  • Deli saçması silahlar yapıp bunlarca savaşın veya kimsenin canını almamak için çıplak ellerinizle dövüşün

Giriş yapmak istediğiniz aboneliği seçiniz.