Killer Frequency

F1 Manager 2023 Deluxe Edition
544,00 TL
560,00 TL
F1 Manager 2023
457,00 TL
470,00 TL
Trepang2
499,00 TL
Dredge
227,00 TL

Korkunç Keşiflerle Dolu Bir Radyo Macerası!

Yepyeni bir oyun olan "Killer Frequency" ile seni bekliyoruz! Kendini, Gallows Creek'teki karanlık KFAM radyo istasyonunda bulacaksın. Şu an tam da gece yarısı ve etrafta bir terslik olduğunu hissediyorsun. İşte senin hikayen...

Korkunç Keşif

Yepyeni bir vardiya başlıyorsun ve tam da bu sırada korkunç bir telefon alıyorsun. Arayan kişi, sana dehşet verici bir keşif hakkında uyarıda bulunuyor. Artık hayatın değişecek!

Radyo Sunucusu Deneyimi

Adım adım 80'lerin korku dolu dünyasına adım atacaksın. Bir radyo DJ'i olarak, kendini bu macerada buluyorsun. Unutma, Cadılar Bayramı yaklaşıyor ve bu işin hiç de kolay olmadığını biliyorsun.

Gerçek Zamanlı Kararlar ve Bulmacalar

Eksantrik kasaba sakinleriyle gerçek zamanlı etkileşimlerde bulunacak, potansiyel kurbanlarla ve şüphelilerle konuşacak, çeşitli diyalog seçeneklerini kullanacaksın. Çevreni keşfet, ipuçları topla, önemli kararlar ver ve gece boyunca hayatta kalmalarına yardımcı olacak tatmin edici bulmacaları çöz.

Tamamen Seslendirilmiş Hikaye ve Klasik Film Müziği

Kendini tamamen seslendirilmiş bir karakter kadrosunun yer aldığı bu hikayenin içinde bulacaksın. 1980'lerin klasik rock esintili parçalarından etkileyici synthwave melodilere kadar çeşitli müziklerle atmosferi hisset.

Hakiki 1980'ler Estetiği

Bu oyunla gerçekçi bir deneyim yaşayacaksın. Detaylı bir radyo istasyonunu keşfedecek, kasetçalar ve plakçalar gibi fiziksel nesnelerle etkileşime geçeceksin. Geçmişten gelen detaylarla dolu bu dünyada kendini kaybedeceksin.

Son Not: Topluluğa Katıl ve Geliştiricilerle İletişim Kur!

Seninle bağlantıda olmak için buradayız! Bize katıl, geliştiricilerle sohbet et. Twitter ve Facebook sayfalarımızı takip ederek, ayrıca Discord kanalımıza katılarak bizimle iletişimde olabilirsin. Söz veriyoruz, her zaman kulak veriyoruz

Giriş yapmak istediğiniz aboneliği seçiniz.