Tails: The Backbone Preludes

Cassette Beasts
179,00 TL
Townscaper
29,00 TL
Atomicrops
24,00 TL
NORCO
23,00 TL
Night Call
142,00 TL

Hayatta bizi bugün olduğumuz kişi yapan anlar nelerdir?


Seçimlerimizin çevremizdekiler üzerinde ne kadar etkisi var?


Gideceğiniz yer belli olabilir ama yolculuğunuz belli değil. Ne tür bir bagaj taşımak istediğine dair seçimini yapmanın zamanı geldi dostum.


Backbone'daki olaylardan yıllar önce geçen Tails: The Backbone Preludes, dört karakterin hayatlarındaki değişim, koşullar ve sonuçların şekillendirici anlarını takip eden ve bir dizi interaktif vinyet aracılığıyla anlatılan bir anlatı oyunudur.


En önemli şey seçimlerinizdir - hikayenizde hangi özellikleri yanınızda getiriyorsunuz ve etrafınızdaki karakterler üzerinde nasıl bir etki yaratıyorsunuz?


Kendinizi tekrar tekrar derin ve anlamlı bir anlatının içine bırakın. Karakter özellikleri, dallanan diyaloglar ve rastgele olaylar, hikayeler her yeniden yaşandığında yeni yollar açar.


Yeni dallanma ağacında tüm seçimlerinizi takip edin ve tüm farklı senaryoları keşfedin. Backbone'dan iki kat daha fazla kelime sayısıyla Tails: The Backbone Preludes, konuşmaların farklı şekillerde gerçekleşmesinin derinlerine iniyor.


Dünya tuhaf ve koşullar farklı olsa da, Tails'deki hikayeler herkesin ilişki kurabileceği hikayelerdir. Hikayeleri hayatlarındaki farklı biçimlendirici anları yansıtacak olan dört karakterin yerine geçin:


Howard, oda arkadaşı Larry ile birlikte üniversite deneyimi yaşayan bir fotoğrafçı.


Clarissa, babası için asla yeterince iyi olamayacak bir mirasçı.


Renee, hayatındaki temsiliyet eksikliğiyle yüzleşiyor.


Ve Eli, yaptığı şeyin gerçekten daha büyük bir iyilik için olup olmadığını sorgulamaya başlayan bir bilim insanı.


Çok farklı bir Vancouver'a hoş geldiniz - ya da tekrar hoş geldiniz. Distopik bir dünyada geçen ve antropomorfik hayvanların yaşadığı bu şehri, art deco ve Sovyet sonrası mimariden ilham alan zengin bir tarihe sahip bir dünyayı ziyaret ederken hem yabancı hem de tanıdık bulacaksınız.


Backbone'un aynı güzel yüksek çözünürlüklü piksel sanatı, atmosferi ve mekanları yeniden ele alınıyor ve melankolik ve noir doom cazı her hikayenin temalarına ve karakterlerine mükemmel bir şekilde eşlik eden Danshin'in bir başka çarpıcı müziği eşliğinde sunuluyor.


© Copyright 2022 EGGNUT. Developed by EGGNUT. Published by Raw Fury AB. All Rights Reserved.

Giriş yapmak istediğiniz aboneliği seçiniz.