Marvel's Spider-Man Remastered (PC)

Trepang2
499,00 TL
Biped
15,30 TL
42,50 TL
Returnal
447,20 TL
599,00 TL
The Last of Us Part I (PC)
559,00 TL
599,00 TL
God of War (PC)
188,40 TL
329,00 TL

Bu Oyun Hakkında

Marvel iş birliği ile Insomniac Games tarafından geliştirilen ve Nixxes Software tarafından PC’ye optimize edilen PC için Marvel's Spider-Man Remastered, Marvel’ın New York şehrindeki büyük suçlarla ve simgesel kötü karakterlerle savaşan, deneyimli bir Peter Parker’ı tanıtıyor. Aynı zamanda Marvel’ın New York şehrinin kaderini omuzlarında taşıyan Peter, karmakarışık kişisel hayatı ile kariyerini dengede tutmak için mücadele ediyor.

 

Öne Çıkan Özellikler

Daha da muhteşem olun
Simgesel Marvel kötü karakterleri New York şehrini tehdit edince, Peter Parker ile Spider-Man’in dünyaları çarpışır. Peter’ın şehri ve sevdiklerini kurtarması için ayaklarının üzerinde durması ve daha da muhteşem olması gerekiyor.

Spider-Man gibi hissedin
Maske ardında geçen sekiz yılın ardından, Peter Parker artık suçla savaşmakta bir usta olmuştur. Doğaçlama dövüşler, dinamik ve akrobatik hareketler, şehirde akıcı gezinme ve çevresel etkileşimler ile çok daha deneyimli bir Spider-Man’in tüm gücünü hissedin.

Dünyalar çarpışıyor
Peter Parker ile Spider-Man’in dünyaları, aksiyon dolu orijinal bir hikâyede çarpışıyor. Bu yeni Spider-Man evreninde, Peter ve Spider-Man’in hayatlarındaki simgesel karakterler, tanıdık yüzlerin özgün rollerde yer alması ile yeniden tasvir edildi.

Marvel’ın New York şehri sizin oyun alanınız
New York, Marvel’s Spider-Man ile hayat buluyor. Hayat dolu mahallelerde ağ atarak gezinin ve Marvel ile Manhattan’ın simgesel mekânlarının nefes kesici manzaralarını izleyin. Bu etkileyici aksiyon oyununda, kötüleri destansı bir şekilde saf dışı bırakmak için çevreyi kullanın.

Asla Uyumayan Şehir içeriğinin bütünüyle tadını çıkarın
Marvel’s Spider-Man Remastered’ın ana hikâyesinin ardından, keşfedilecek ilave görevlere ve mücadelelere sahip, üç hikâye bölümü içeren Marvel’s Spider-Man: Asla Uyumayan Şehir ile Peter Parker'ın yolculuğunun devamını deneyimleyin.

 

PC Özellikleri

PC için Optimize Edilmiş Grafikler,
Geniş yelpazedeki cihazlara, kilidi açılmış kare hızlarına ve performans artıran NVIDIA DLSS ve görüntü kalitesini geliştiren NVIDIA DLAA gibi diğer teknolojilere verilen desteklerle çeşitli grafik kalitesi seçeneklerinin keyfini çıkarın.

 

Işın izlemeli yansımalar ve iyileştirilmiş gölgeler*
Gelişmiş gölgeler ve çeşitli kalite modlarına sahip, çarpıcı ışın izlemeli yansıma seçenekleriyle şehrin canlandığını görün.

Ultra Geniş Monitör desteği**
16:9, 16:10, 21:9, 32:9 ve 48:9 çözünürlükleri dahil olmak üzere bir dizi ekran kurulumu desteği ile Marvel'ın New York'unun sinematik manzaralarının tadını çıkarın.

Kontroller ve Özelleştirme
Kablolu USB bağlantısında bir PlayStation DualSense™ kontrol cihazı kullanarak sürükleyici dokunsal geri bildirim ve dinamik tetik efektleri aracılığıyla Spider-Man olarak oynamanın nasıl bir his olduğunu deneyimleyin. Çeşitli özelleştirilebilir kontrol seçenekleriyle tam fare ve klavye desteğinin keyfini çıkarın.

 

* Uyumlu PC ve ekran cihazı gereklidir.

** Uyumlu pc gereklidir.

 

© 2022 MARVEL
© 2022 Sony Interactive Entertainment LLC
Insomniac Games, Inc tarafından üretilmiş ve geliştirilmiştir. PC sürümü Nixxes Software BV.
Yazılım Kullanım Şartları | Gizlilik İlkesi
UYARI: IŞIĞA DUYARLI EPİLEPSİ: GEÇMİŞTE EPİLEPSİ YA DA NÖBET GEÇİRDİYSENİZ KULLANMADAN ÖNCE DOKTORA DANIŞIN. BELİRLİ ŞEKİLLER, DAHA ÖNCE NÖBET GEÇİRMEMİŞ KİŞİLERİN NÖBET GEÇİRMESİNE NEDEN OLABİLİR. BU ÜRÜNÜ KULLANMADAN ÖNCE YÖNERGE EL KİTABINI DİKKATLİCE OKUYUN. https://www.playstation.com/tr-tr/legal/health-warning/ 

 

Giriş yapmak istediğiniz aboneliği seçiniz.