Trepang2

Biped
15,30 TL
42,50 TL
Dredge
227,00 TL

EN BÜYÜK BAŞ BELASI OL

Geçmiş yaşamına dair hiçbir hatırası olmayan ancak doğaüstü yeteneklere sahip kaçak bir asker olarak oynuyorsun. İntikam peşindesin ve istediğini elde etmek için hiçbir şeyden vazgeçmezsin. Yıkıcı yumruklar at, gölgelerde gizlice dolaş, patlayıcı silahlar kullan ve kötü adamlara kendi ilaçlarını tattır.

ÖZELLİKLER:

PATLAYICI TEK OYUNCULU HİKAYE SEFERİ

Gizemli bir grup, seni sıkı bir şekilde korunan bir geçici hapishaneden kaçırıyor. Geçmişi unuttun lakin savaş yeteneklerin insan sınırlarının oldukça ötesine gelişti. Savaş, hakikati bul ve kendinden bile daha ölümcül bir tehditle yüzleş.

İLERİ SEVİYE SÜPER GÜÇLER

Ağır silahlı paralı asker dalgalarına sert bir darbe indirmek için insanüstü gücünde ve hızında ustalaş. Hızla gelen mermilerden kaçmak için zamanı yavaşlatıp görünmez olmak için gizlenmeyi kullan ve en beklemedikleri anda düşmanlarının boynunu kır.

ACIMASIZ YAKIN DÖVÜŞ

Yakın dövüşte düşmanlarına meydan okuyup tempolu ateşli silahlı çatışmalarda tam gaz ilerle. Düşmanlarını toza çevirmek için yumruk at, tekmele, düşür ve çılgın kombolar yap.

BİTİŞ NOTU

Sosyal medyada bizi takip et, topluluğa katıl ve geliştiricilerle sohbet et. Twitter, Youtube ve Discord'umuza katılmak için harici bağlantılara göz at. Her zaman sana kulak veririz!

Giriş yapmak istediğiniz aboneliği seçiniz.