Railway Empire 2

F1 Manager 2023 Deluxe Edition
544,00 TL
560,00 TL
F1 Manager 2023
457,00 TL
470,00 TL
Biped
15,30 TL
42,50 TL
House Flipper Farm
144,00 TL
DLC
Commandos 3 - HD Remaster
194,00 TL
199,00 TL

Herkes Railway Empire 2'de servete ve şöhrete giden hızlı trene atlasın! Dâhi girişimci paltonu giy, 1800'lerin başında küçük bir demir yolu şirketini devral ve buharlı motorlarını ekonominin beygirleri hâline getir. Şirketini kıtanın en büyük demir yolu şirketine dönüştür, şehirleri ve şirketleri sürekli genişleyen demir yolu hatları, köprüler ve tüneller ağına bağlarken rakiplerini zekice alt et. Sanayi Devrimi sırasında tarihî öneme sahip bir çağı başlatan ve hepsi yük ve yolcu vagonu çeken 60 ünlü lokomotif hizmetinde. 

Railway Empire 2, şimdi her zamankinden daha büyük, daha ayrıntılı ve daha canlı haritalara sahip. İki büyük ve geniş harita ABD ve kıta Avrupası'nın tamamını kapsarken daha ayrıntılı haritalar, kıtaların belli bölgelerine odaklanır. Sen ekonomiyi yönlendirip şehirlerin büyümesine yardımcı olurken iyileştirilmiş ray inşası ise önemli kararlara odaklanmana yardım eder. Sinyaller otomatik olarak yerleştirilir, köprülere 4'ten fazla ray hattı kurulabilir ve genişletilebilir tren istasyonları artık 8 adede kadar ray hattı alabilir.

Demir yolu şirketini yönetmesi için her birinin kendine has güçlü ve zayıf yönleri olan 6 farklı karakter arasından seçim yap. 5 bölümlü seferi oyna veya 14 farklı senaryodan birini seç. Tamamen özelleştirilebilir Serbest Oyun modunda zorluk seviyesini kendin belirle veya inşaat modunda mükemmel demir yolu ağı oluştur. Eşli Çok Oyunculu modda arkadaşlarınla iş birliği yaparak demir yolu imparatorluğunda rekabeti geride bırak. Hatta trenlerinden birine binebilir, demir atın raylarda hızla giderken arkana yaslanıp geçip giden manzarayı seyre dalabilirsin.

Giriş yapmak istediğiniz aboneliği seçiniz.