Rough Justice: '84

F1 Manager 2023 Deluxe Edition
544,00 TL
560,00 TL
F1 Manager 2023
457,00 TL
470,00 TL
Biped
15,30 TL
42,50 TL
Potion Tycoon
189,00 TL
Life of Delta
189,00 TL
Children of Silentown
164,00 TL
190,00 TL
Destroyer: The U-Boat Hunter
179,00 TL
199,00 TL
Wildcat Gun Machine
179,00 TL
199,00 TL

Bu tek oyunculu kutu oyunlarından ilham alınmış strateji oyununda özel güvenlik teşkilatını başarılı bir şekilde yönetmek için bulmacaları çöz, zarları ve kartları kullan. Ajanların güvenlik, kaçak kurtarma, el koyma davaları ve daha fazlasıyla uğraşırken onlara tavsiyelerde bulun.


Davaların tamamlanmasına yardımcı olmaları için bağımsız ajanlar tut! Her dava farklı gereksinimlere sahiptir ve aralarından seçim yapabileceğin çok sayıdaki ajan arasından dava için en doğru ajanı bulmak büyük önem arz etmektedir. Daha fazla ajan barındırmak için davaları tamamla, ödülleri kap ve görevlendirme listeni genişlet.


Güvenlik, el koyma, kaçak kurtarma veya ek iş olsun, dava türünden bağımsız olarak dikkatli okuma ve planlama başarının anahtarıdır. Özel dava gereksinimlerini belirley, işi halletmesi için doğru ajanı gönder ve en iyi performansını göster.


Her ajan 0 ile 5 arasında değişen, farklı değerlere sahip 5 istatistiğe sahiptir. Değer, istatistik atışı yapılırken atanan zar sayısına karşılık gelir.


Bazı davalar, türe ve döneme özgü bulmacalarla (mini oyunlar) çeşitli ve sürükleyici bir oyun deneyimi sunar. Bunlar şifreli yazıların, dijital/analog mekaniğin, refleks bazlı ve matematiksel zorlukların bir karışımıdır.


Kartların kullanılmasıyla zar atışlarında istatistik değerleri geçici olarak artırılır. Teçhizat Kartları (Gear Cards), kartın nadirliğini, dayanıklılık unsurlarını ve envanterden çıkarılmadan önce kartın sahip olduğu toplam kullanım miktarını gösteren bir kademe değerine sahiptir.


Şehri kemiren kanserin kökünü kazımak için ajanlarından, çağa uygun gözetleme teknolojisinden, yüksek mevkilerdeki arkadaşlarına kadar sana sunulan tüm güçten ve kaynaklardan faydalan.

Ancak dikkatli ol, zira bu adalet mücadelesinin perde arkasında çok daha büyük bir hikâye yatıyor. Büyük emelleri olan gizli bir organizasyon, Seneca City'yi etkisi altına aldı ve hedeflerinde sen varsın.

Giriş yapmak istediğiniz aboneliği seçiniz.