Worms: Blast

F1 Manager 2023 Deluxe Edition
544,00 TL
560,00 TL
F1 Manager 2023
457,00 TL
470,00 TL
Biped
15,30 TL
42,50 TL
Voodolls
199,00 TL
Trepang2
499,00 TL
Dredge
227,00 TL

Worms: Blast ile hızlı, öfkeli, alev saçan savaşlara dalın!

Göreviniz solucan askerinizi düşman sulara göndermek ve heyecan dolu puzzle aksiyonunda hayatta kalmak için savaşmak!

Puzzle stilindeki geniş bir oynanışı alın ve onu 60 eğlenceli göreve bölün. Ölümcül derecede zorlu puzzle modunda mücadele edin ve lezzetli turnuva moduna karışın. Açmanız gereken bir sürü gizli özellik olduğunu da unutmayın.

Oyunu arkadaşlarınıza da yayın ve bomba gibi multiplayer kapışmalara girin! Kaynayan eğlencenin içine eğlenceli karakterleri, bot tabanlı tuhaflıkları, sisi, deniz yaratıklarını ve düşen örsleri de katın. Bazukaları, dinamitleri ve görülmemiş yıkımı da karışıma ekleyin. Bu tarife ile eğlence kesin!

 

Öne çıkan özellikler

  • 20 özel silah ve envanter ile dolu bir oyun. Pompalı tüfekler, bazukalar, mayınlar, lazer silayları ve deniz canavarları ile düşmanınızın üzerine yıkımla gidin. Double Damage, Sailor’s Delight ve Fish Food gibi güçlendiriciler toplamayı da ihmal etmeyin.
  • Yağmur, rüzgâr, güneş tutulması ve hatta göktaşı yağmuru gibi hava şartlarıyla savaşın.
  • Oynanış özelliklerinin çeşitliliğinden sonuna kadar faydalanan 60 vahşi ve çeşitli görev içeren devasa tek kişilik puzzle modu.
  • Star Collect, Deathmatch ve Tide Trial gibi bir insana ya da yapay zekâya karşı savaşabileceğiniz 8 bağımlılık yapıcı multiplayer modu.
  • Worm, Sheep, Old Woman ve hatta Superfrot gibi her birinin kendi yetenekleri olan 9 tuhaf karakter.

Giriş yapmak istediğiniz aboneliği seçiniz.