House Flipper VR

F1 Manager 2023 Deluxe Edition
544,00 TL
560,00 TL
F1 Manager 2023
457,00 TL
470,00 TL
House Flipper Farm
144,00 TL
DLC
House Flipper Farm
144,00 TL
DLC

Sanal makyajlar hiç bu kadar gerçek olmamıştı! VR teknolojisi sayesinde yıkılmış mülkleri tek başınıza onarabilir, iyi yapılmış bir işten müşterilerinizin takdirini ve memnuniyetini kazanabilirsiniz! Gözlüğünüzü takın, kumandalarınızı sıkıca tutun ve bir yenileme ustası olun!

DEĞIŞIKLIKLER, DEĞIŞIKLIKLER, DEĞIŞIKLIKLER

Daha önce hiç sanal yenilemeyi denemediyseniz bile hiç önemli değil, House Flipper VR'ın eşsiz bir deneyim getirmesini sağladık. Tecrübeli olanlar ise, kesinlikle daha önce görmedikleri yenilikte bir grafik tasarımına sahip bazı eşyaları fark edecektir. Fakat bunlar buz dağının sadece görünen tarafı. En büyük devrim oynanışta yapıldı. Tüm oyun mekaniklerini tam anlamıyla yeniden tanımladık: artık yüzeydeki tüm kiri tek bir tıkla silmeyeceksiniz; bunun için sanal fırça ile kendinizi sallayarak sileceksiniz!

YENİ BIR GERÇEKLİK

Yeni VR mücadeleleri mi arıyorsunuz? Tam da doğru yere geldiniz; makyaj yapmanın tam zamanı! Yardım etmeniz için feryat eden tüm harap olmuş evleri görmek için gözlüğünüzden bakın. Kumandaları tutun ve işe koyulun! Mekanın eski şöhretini geri getirmek için tek elle kaloriferleri monte edecek, duvarları sıvayacak, bunların dışında daha onlarca iş yapacaksınız.

MAKYAI EKİBI

Yenileme faaliyetleri birçok çaba gerektirir, bu yüzden biraz yardım aldık. Harry amca alabilmeniz için düzenli şekilde size özel işleri araştırarak sizi kanatları altına alacak: bir müşterinin gece yarısı bir partinin ardından acil bir ihtiyacı olabilir, bir başkası ailevi problemleri için yardımına ihtiyaç duyabilir... Sıkılmaca yok!

Yenileme işlemi sırasında her zaman için Kunduz Usta'ya güvenebilirsiniz!

Bu animasyonlu rehber yüzüne sadece gülümseme değil, oyun öğelerini açıklayarak size destek de getirecek. O sadece ahşap doğramayla ilgilenmiyor!

ONARILACAK EVLER SENI BEKIYORI

Önünüzde bir dizi zorlu yenileme var, o yüzden tereddüt etme!

Alet kemerine erişin, ekibinizi kurun ve kendi işinizi kendiniz halledin. En iyi simsar olmak mı istiyorsunuz? Bu tamamen size bağlı!

©2020 Frozen Way S.A.

Giriş yapmak istediğiniz aboneliği seçiniz.