House Flipper Pets VR

F1 Manager 2023 Deluxe Edition
544,00 TL
560,00 TL
F1 Manager 2023
457,00 TL
470,00 TL
House Flipper Farm
144,00 TL
DLC
House Flipper Farm
144,00 TL
DLC

Hiçbir yer lekesi, tahrip olmuş halılar veya çiğnenmiş terlikler, dört ayaklı dostunuzla oynarken hissettiğiniz keyfi bastıramaz. HF: Pets VR'de hem köpeğinizle geçirdiğiniz zaman hem de daire tadilatı eğlenceden başka bir şey değildir!

Dört ayaklı dostlarımızla geçirilen zamanın eğlenceli ve değerli olduğuna şüphe yok. Öte yandan, apartman tadilatı ve asi köpek yavrusunun yarattığı dağınıklığı temizlemek... o kadar da değil. Neyse ki House Flipper Pets VR dünyasına daldığınız anda tüm bu aktiviteler eğlenceli hale geliyor!

Furniballs'un daire yenileme ve döşeme sürecini top fırlatmak kadar basit ve eğlenceli bir oyuna dönüştüren benzersiz oyun mekaniğini deneyimleyin. Duvarları, zeminleri, mobilyaları özelleştirin, daireleri güzel ve rahat hale getirin ve dört ayaklı arkadaşlarınızla birlikte tadını çıkarın. Ne kadar ilerlerseniz o kadar çok daire, mobilya, duvar kağıdı, döşeme ve diğer malzemeler kullanılabilir hale gelir.

Evcil hayvanların ve neden olabilecekleri sorunların sorumluluğunu alın. Temizleyin, çöpleri toplayın, lekeleri çıkarın, hasarlı mobilya parçalarını onarın, duvar kağıtlarını değiştirin. Ayrıca bu sevimli yaratıkların ihtiyaçlarını da unutmayın. Onları besleyin ve arkalarını temizleyin.

Evcil hayvanlarınızla birlikte harika zaman geçirin. Onlara top atın, onlarla ip çekin, onları okşayın, yakalamayı ve her türlü yeni numarayı öğretin. Onları mutlu edin!

Sanal bir evcil hayvanı sizin sevginiz ve ilginizden daha fazla mutlu edebilecek bir şey var mı? Tek bir şey - sizin ve arkadaşınızın sevgisi ve ilgisi! Çevrimiçi işbirliği modunda oyunun tüm özelliklerinin tadını birlikte çıkarın. Bu dairelere yeni bir hayat verin, evcil hayvanları eğitin ve onlarla birlikte oynayın.

©2022 Frozen Way S.A.

Giriş yapmak istediğiniz aboneliği seçiniz.