Cassette Beasts

Trepang2
499,00 TL
Biped
15,30 TL
42,50 TL
Townscaper
29,00 TL
Atomicrops
24,00 TL
NORCO
23,00 TL
Night Call
142,00 TL

New Wirral'a hoş geldin. Burası sadece rüyalarında görebileceğin (umarız kâbuslarında görmezsin) garip yaratıkların ve savaşmak için kasetleri kullanarak form değiştiren cesur insanların yaşadığı, uzaklarda bir ada. Evine dönebilmek için adanın her bir noktasını keşfetmen ve yeteneklerini kazanmak için güvenilir kasetlerine canavarları kaydetmen gerekecek!

Canavarlara dönüşmek için... eski kasetleri kullanmak mı?

Sürekli olarak canavar saldırılarıyla yüzleşen New Wirral adasının Harbourtown kasabası sakinleri, ateşe ateşle karşılık vermeye karar verdi. Karşılaştığın 120 canavardan herhangi birini kasete kaydet ve savaşta canavarın formunu almak için kaseti oynat!

Canavar formlarını birleştir!

Dostunla yakınlaşmanın faydaları var. Form değiştirmişken güçlerinizi birleştirip savaşta avantaj elde edebilirsiniz! Eşsiz ve tam animasyonlu yeni birleşmiş formlar oluşturmak için 14.000'den fazla kombinasyonla herhangi iki canavar formunu birleştirebilirsin!

Zengin açık dünyayı keşfet

Yolunu özgürce çizebildiğin bu açık dünyada kısayollar bul, sırlar açığa çıkar ve gizli zindanlar keşfet! Ayrıca canavarlardan uçuş, tırmanma, atılma ve manyetizma gibi özellikler edinip bu acayip diyarı gezebilirsin.

Çeşitli dost insanlarla birlikte dolaş

Asla yalnız savaşma! Bağlar kur, birlikte vakit geçir ve daha iyi bir takım olmak için seçili ortağına kişisel hedeflerinde yardımcı ol. İlişkinizin gücü ne kadar iyi birleşebildiğinizi belirler!

Derinlikli bir savaş sisteminde ustalaş

Saldırılarınla ek güçlendirmeler veya zayıflatmalar uygulamak, hatta rakibinin element türünü değiştirmek için element kimyasından faydalan!

Arkadaşlarınla yerel işbirliği modunda oyna

Arkadaşlarınla yerel çok oyuncu modunda bir takım olarak açık dünyayı keşfet ve birlikte savaş! Bilinmeyen şeylerle bir ikili olarak yüzleşmek kesin ilişkinizi geliştirecektir!

Sıra tabanlı savaşlar içeren bir canavar toplama RYO.

Canavarlara dönüş

Herhangi iki canavarı birleştir

Açık dünya keşfi

Karakter oluşturma

Kendi hikâyeleri olan altı NPC dost

Yerel işbirliği modu


© Copyright 2023 Bytten Studio. Developed by Bytten Studio. Published by Raw Fury AB. All Rights Reserved.

 

Giriş yapmak istediğiniz aboneliği seçiniz.