Witch It

Trepang2
499,00 TL
Insurgency
23,00 TL
Potion Tycoon
189,00 TL
Life of Delta
189,00 TL
Children of Silentown
164,00 TL
190,00 TL
Destroyer: The U-Boat Hunter
179,00 TL
199,00 TL

Witch It birden fazla oyuncuyla oynanan bir saklambaç oyunu. Mizah dolu büyülü bir dünyada, cesur avcılar, saklanan cadıları arıyor.


Hayal Dolu Büyülü Bir Dünyada Avlanın & Saklanın

Witch It dünyası, keşfedip içine saklanacağınız mütevazı kasabalarla, buz tutmuş göllerle, kadim kütüphanelerle dolup taşıyor. Her bir haritanın, içine dalıp keşfedeceğiniz hikâyeleri ve gizemleri var!

Korkusuz Bir Avcı Olarak Arayışa Çıkın

Bir avcı olarak göreviniz, huzur dolu bir kasabanın iyiliği için bütün cadıları tek tek avlamak. Avcıların, bölgeyi sinsi cadılar için tarayacak sadık tavuktan tutun tek bir alanda muazzam bir şok hasarı bırakan gövde vuruşu becerisine, görevlerinde onlara yardımcı olacak pek çok araç gereci bulunmakta!

Muzip Bir Cadı Olarak Kendinizi Saklayın

Cadıların, tabiattaki hemen hemen her şeyin görünümünü alma becerisi var. Bu sayede avcıları kandırıp hayatta kalabiliyorlar. Farklı kılıklar arasında istedikleri gibi gidip gelebiliyorlar, üstüne birde rakiplerini korkutan, kafalarını karıştıran hatta komutlarını tersine çeviren büyüler yapabiliyorlar!

Birbirinden Çeşitli Malzemeler Keşfedin

Her bir harita, cadıların kılığına girebileceği ve sayıları arttıkça artan eşsiz objeler ile ağzına kadar dolu. Bunlara büyük mobilyalar, ufak tefek yiyecekler ve meyveler dahil. Kılığına girebileceği her şeyi bulup taklit eden meraklının meraklısı cadıları muhteşem ödüller bekliyor!

Kendinizi Gösterin

Gardırobunuzu şık giysiler ve çılgın süpürgeler ile doldurun. Oyunun oynayıp tecrübe puanı kazandıkça daha fazla eşya açın ki avcınızı ya da cadınızı kendi kişisel zevkinize göre özelleştirebilesiniz!

Farklı Oyun Modları Arasında Gidip Gelin

An itibariyle oyunda üç oyun modu bulunmakta. “Hide & Seek” modunda avcılar kazanmak için bütün cadıları bulmalı. “Mobification” modunda yakalanan cadılar avcı oluyor. “Hunt a Hag” modunda her iki takımın özel becerileri kapalı ve avcılar sadece yakın dövüş silahlarını kullanabiliyor.


Ana Özellikler

  • İçinde eşsiz oyun tarzları ve taklit edilecek objeler barındıran birbirinden farklı dokuz haritada cadı veya avcı olarak oynayın!
  • Rakiplerinizle dalga geçmek ve onları kandırmak için ilerledikçe genişleyecek beceri repertuarınızı kullanın!
  • Kılık değiştirmişken hareket edebilme olanağı sayesinde kolaylıkla saklanma yerleri bulabilir ve haritalarda ilerleyebilirsiniz!
  • Hem avcılar hem de cadılar için, kalitesi ve nadirliği değişen sayısız özelleştirme seçeneği açın!
  • Hesabınızda ilerleyip ona seviye atlatın ki obje bulma ve saklanma becerilerinizle hava atabilesiniz! 
  • Herkese açık sunucularda diğer avcılarla veya kendi özel sunucunuzu kurup arkadaş grubunuzla oynayın!

​NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.


Giriş yapmak istediğiniz aboneliği seçiniz.