Metal Gear Solid V: Ground Zeroes

Trepang2
499,00 TL
Biped
15,30 TL
42,50 TL
Bail or Jail
29,00 TL
Skelattack
28,00 TL
Dünyaca ünlü Kojima Productions, Metal Gear Solid V: Ground Zeroes ile Metal Gear Solid markasına bir şaheser daha ekliyor. Metal Gear Solid V: Ground Zeroes, Metal Gear Solic V Experience’in ilk bölümü ve daha sonra çıkacak olan daha büyük çaplı Metal Gear Solid V: The Phantom Pain oyununa bir giriş niteliğinde.

MGSV: GZ ana oyun çıkmadan önce serinin sevenlerine oyunun eşsiz görselliğini ve oynanışını deneme imkânı veriyor. Ayrıca daha önce Kojima Productions oyunu oynamayanları da, stüdyonun sıkı takipçilerini de radikal tasarım kararlarına ve benzersiz sunum tarzına alıştırmaya çalışıyor.

Büyük beğeni kazanmış Metal Gear Solid markası onyıllardır oyunculara keyifli zaman geçirtmeyi ve oyun endüstrisinde devrimler yapmayı sürdürüyor. FOX Engine ile inanılmaz bir görsellik yakalayan ve Metal Gear Solid evreni içine açık dünya oyun yapısını entegre eden Kojima Productions oyun dünyası için seviyeyi bir kez daha yükseltiyor. Seriyi sevenlerin beklediği oyun bu!


Öne çıkan özellikler

FOX Engine’in gücü: Ground Zeroes, Metal Gear Solid tecrübesini devrimselleştiren yeni nesil oyun motoru FOX Engine’in gücünü gösteriyor.

Açık dünya yapısı: Açık dünya bir oynanış sunan ilk Metal Gear Solid oyunu Ground Zeroes tamamen serbest bir oynanış sunuyor: görevlerin nasıl yerine getirileceği tamamen oyuncuya bağlı.

Sınırlandırılmamış gizlilik: Klasik Metal Gear oynanışının sınırlandırılmamış olduğunu düşünün. Oyuncular bütün görev boyunca zekâlarını ve oluşturdukları stratejiyi kullanarak gizli bir şekilde ilerleyebilir, ya da silahlarının konuşmasına izin verebilir.

Çok sayıda görev: Ground Zeroes’un merkezindeki görev modunun yanı sıra taktiksel aksiyondan, hava saldırılarına ve gizlilik görevlerine, çok sayıda Side-Ops görevi.

Yeniden tasarlanan arayüz: Ground Zeroes oyuncuları daha akıcı bir oyun tecrübesi için ekranda görünen verileri minimuma indiren temiz bir arayüzle karşılaşacak.

Giriş yapmak istediğiniz aboneliği seçiniz.