Ghostrunner

Trepang2
499,00 TL
Biped
15,30 TL
42,50 TL
Re:Legend
124,00 TL
Eiyuden Chronicle: Rising
149,00 TL
159,00 TL
DRIFT21
159,00 TL
169,00 TL
Rogue Spirit
99,00 TL
109,00 TL
Open Country
56,00 TL
EMBER
16,00 TL

Ghostrunner, korkunç, siberpunk bir mega yapıda geçen, yıldırım hızında aksiyonla dolu, zorlu bir FPP oyunudur. Dünyayı sona erdiren bir felaketten sonra insanlığın son sığınağı olan Dharma Kulesi'ne tırmanın. Aşağıdan yukarıya doğru ilerlerken, zalim Keymaster ile yüzleşin ve intikamınızı alın.

Sokakları şiddet dolu bu kule şehir de Mara the Keymaster, demir yumrukla ve insan hayatına çok az saygı duyarak yönetir.

Kaynaklar azaldıkça, gülcüler zayıfları avlıyor ve kaosta geriye kalan küçük düzeni tüketmekle tehdit ediyor. Kararlı bir direniş geliyor. İnsanlığın yok olma sınırına gelmeden hemen önce işleri yoluna koymak için son bir girişim…

Şimdiye kadar yaratılmış en gelişmiş kılıç dövüşçüsü olarak, her zaman sayıca üstünsünüz ama asla üstün nitelikte değilsiniz. Düşmanlarınızı bir monomoleküler katana ile dilimleyin, insanüstü reflekslerinizle mermilerden kaçının ve çeşitli özel teknikler kullanın.

Tek vuruşta öldürme mekaniği, savaşı daha hızlı ve daha yoğun hale getirir. Korkusuzca ölümle hiç bitmeyen bir dansa girmek için üstün hareket kabiliyetinizi (ve sık kontrol noktalarınızı!) Kullanın.

Ghostrunner benzersiz bir tek oyunculu oyun deneyim sunuyor: hızlı, tempolu, şiddetli dövüş ve bilim kurgu ile kıyamet sonrası temaları harmanlayan orijinal bir ortam, çoktan sona ermiş bir dünyanın ve hayatta kalmak için savaşan sakinlerinin hikayesini anlatıyor.

Giriş yapmak istediğiniz aboneliği seçiniz.