SpellForce: Conquest of Eo

F1 Manager 2023 Deluxe Edition
544,00 TL
560,00 TL
F1 Manager 2023
457,00 TL
470,00 TL
Biped
15,30 TL
42,50 TL
The Valiant
284,00 TL
Way of the Hunter
179,00 TL
189,00 TL
The Guild 3
49,00 TL
Elex II
216,00 TL
230,00 TL

SpellForce'un fantastik dünyasında geçen bu sıra tabanlı strateji oyununda gizemli büyücü kulesinin varisi olarak ustanızın görevini üstlenin.

Etrafınızı çevreleyen topraklarda kullanacağınız büyüler üzerinde çalışın, dünyayı gezmek için fantastik yardakçılarınızı çağırın ve kudretli savaşçıları eğitin. Hızlı ilerleyen fakat sıra tabanlı taktiksel savaşlarda çarpışın.


Eo Evrenini Keşfedin

Sizin için maceralara çıkması, değerli kalıntıları ve bileşenleri bulması veya zenginlikleri getirmesi için kudretli kahramanları kazanın.Yetki alanınızı genişletmek için yetenekli çıraklar ve zengin kaynakları toplamaları için işçiler arayın. Ustanızdan kalan gizemleri ortaya çıkartın ve sınırsız büyü gücü kaynağı Allfire'a dokunmak ve ortaya çıkarmak için kaldığı yerden görevine devam edin!


Güçlü düşmanlar ile yüzleşin

Diğer büyücüler arasında gücü kazanmanıza karşı çıkacaklar olacaktır. Büyük ordular ile ve rakip büyücülerin daha da büyük hırsları ile yüzleşeceksiniz. Hükmetmek için vereceğiniz bu mücadelede sonunda ayakta kalabilecek misiniz?Etki alanını genişletmek için Allfire kaynaklarını kontrol ederek büyü kitabınızı yeni büyüler ile doldurabilir, güçlü kalıntıları yapabilir, kulenizi genişletebilir ve geliştirebilirsiniz.


Akıllıca seçim yapın

Onlarca güçlü ölümsüz yaratan bir Ölü Çağıran, savaşta kullanılan patlayan şişeler ve iksirler hazırlayan bir Simyacı veya semboller ve büyülü nesneler ile birliklerini donatan bir Sanatkâr olun. 60'ın üzerinde büyü ve basit goblinlerden heybetli grifona kadar çeşitlilik gösteren 100'den fazla birlik ile gücünüzü pekiştirin.


İz bırakın

Şehirler ile dost olun, kaynakları çıkartın ve etki alanınızı genişletin. Güç kaynaklarını ele geçirmek, düşmanlarınızı yenmek için büyü kitabınızı büyü bilgisi ile doldurun. Büyü kalıntılarını avlayın, uzun zamandır saklı kalmış Şekillendiricilerin gizemlerini ortaya çıkartın veya güçlerini ele geçirmek için mitik konumların kontrolünü ele geçirin. Hüküm alanınızı genişletmek için kulenizi geliştirin ve ölü çağıran mezarından mitik kristal odaya kadar çeşitlilik gösteren yeni odalarla donatın.


Uçan kule

Sınırsız büyülü bilginiz sayesinde kuleniz havada asılı kalabilir ve topraklar arasında seyahat edebilir.Eo üzerinde yer alan büyülü güç kaynaklarını ele geçirme yolunda, Yeni Saflık fanatikler, saldırgan granit cüceler ve kana susamış orklar ile karşılaşacaksınız.

Hatta diğer büyücülerin yardakçılarından oluşan ordularını savaşta yenerek, kalelerine ilerleyebilir ve onları yerle bir edebilirsiniz. Belki de onların açlığını gidebilir ve bilgilerinden yararlanabilirsiniz.


SpellForce: Conquest of Eo size büyü ve macera ile dolu zengin bir dünya sunar. Dünyanın bu güne kadar gördüğü en büyük büyücü olma mücadelesini kazanacak mısınız yoksa yok mu olacaksınız?


  • Büyücünüzün yolunu açmak için kulenizi genişletin, geliştirin ve yeni odalar inşa edin
  • Her biri farklı oynama stili sunan üç modelden ve altı büyü listesinden birini seçin.
  • Birliklerinizi yönetmeleri için özgün kahramanları ve çırakları kullanın
  • Sürekli olarak güncellenen ve etkileşimli büyü kitabından yeni sırlar ve büyüler öğrenin
  • Büyülü sembollerden ve kalıntılardan ölümsüz yardakçılara kadar her şeyi üretin
  • Oyunun gidişatına göre şekillenen 600'den fazla macerayı keşfedin


Giriş yapmak istediğiniz aboneliği seçiniz.