UNO: Ultimate Edition

Bots Are Stupid
124,00 TL
Vertigo Void
9,00 TL
True Bliss
9,50 TL

UNO: Ultimate Edition ile dünyanın en ünlü oyunlarından UNO'nun yanı sıra UNO FLIP!'e, UNO: Fenyx's Quest'e ve Just Dance 2017, Rayman gibi oyunlara ait tematik kartlara da sahip olun.

UNO: FLIP!'teki beş kart çekme ve herkesi pas geçme gibi eğlenceli yeni kartlarla oyunu karanlık bir hale büründürün! Immortals: Fenyx Rising'den karakterleri içeren aksiyon dolu yeni bir oyun moduna sahip UNO: Fenyx's Quest ile Golden Isla'da oynayarak güçlü tanrıların ve tanrıçaların desteğini alın. Tematik kartlarla oyunu oynama şeklinizi değiştirin!


UNO hakkında

Efsane  oyunlardan UNO, görüntülü sohbet desteği ve eğlenceyi katlayan yepyeni tema sistemi gibi heyecan verici birçok yeni özellikle geri döndü!

Aynı renge veya değere sahip kartları eşleştirin ve eylem kartlarını kullanarak işleri karıştırın. Klasik oyunda diğer oyunculara karşı yarışarak elinizi herkesten önce bitirmeye çalışın ya da çeşitli özel kurallar ve oyun ayarları ile deneyiminizi özelleştirip arkadaşlarınızla birlikte her elde farklı bir oyun oynayın!

Giriş yapmak istediğiniz aboneliği seçiniz.