Super Bullet Break

F1 Manager 2023 Deluxe Edition
544,00 TL
560,00 TL
F1 Manager 2023
457,00 TL
470,00 TL
Biped
15,30 TL
42,50 TL
Potion Permit
42,00 TL
Street Heat
14,00 TL
Stay
18,00 TL
20,50 TL
Nippon Marathon
21,00 TL
25,00 TL

Super Bullet Break, "Bullet" denen ve her biri kendi tarzında benzersiz olan bir sürü sevimli ve renkli karakterle dolu, türünün tek örneği bir stratejik deste yaratma oyunudur. Çevrimiçi çok oyunculu oyunların kontrolden çıkmış bir yapay zeka tarafından ele geçirildiği bir dünyada çevrimiçi oyunları tamamen yok olmaktan kurtarın! Stratejik sıra tabanlı savaşlarda düşmanları alt ederek dünyayı kurtarıp Super Bullet Break'i bitirebilir misin?

Hiçbir kız bir diğerine benzemez! Yol boyunca topladığınız hepsi orijinal modelleme ve karakter tasarımına sahip olan Bullet'ları tanıyın ve mükemmel takımı kurun. Birlikte çalışıp size fayda sağlaması için çok çeşitli eşyaları ve bullet'ları toplayın! Sıradan’dan Efsanevi'ye, Aktif'ten Pasif'e, her öğe sizin için kendi çapında faydalı olacaktır.


Akari, Hikaru veya Sumire olarak oynayın! Her biri farklı özelliklere sahiptir ve oyun tarzınıza göre size çeşitli faydalar sağlayabilir. İstikrarlı bir oyun tarzını mı yoksa düşmanlarınızı teknik kombolarla yenmeyi mi tercih edersiniz? Super Bullet Break’te herkes için bir karakter var.


Seasons of Love, The Aquarhythm Deep ve Phoenix Gunner dahil olmak üzere 7 oyun haritasının her biri flört simülasyonlarından ritim oyunlarına ve zindan tarayıcılarına kadar çeşitli klasik oyun türlerinden esinlenmiştir.


Her ne kadar klasik gacha oyunlarından esinlenmiş olsa da Super Bullet Break, mikro ödemeleri ortadan kaldırıyor! Eşyaları dükkandan satın alın, savaş ödülü olarak kazanın veya destenizi geliştirmek için haritanın etrafına dağılmış hazine sandıklarında bulun! Super Bullet Break, sonuçta tamamen strateji ile alakalı... Biraz da şans ile. Karakteriniz başlangıç destenizi belirlerken kartuşları değiştirme, eşyaları bulma ve Bullet'ları keşfetme riskini almak artık size kalmış. Deste yaratma oyunu ama tatlı farklılıklarla diyelim. Her tekrarda stratejinizi geliştirin!

Giriş yapmak istediğiniz aboneliği seçiniz.