SIMULACRA

F1 Manager 2023 Deluxe Edition
544,00 TL
560,00 TL
F1 Manager 2023
457,00 TL
470,00 TL
SIMULACRA 2
15,00 TL
Lamentum
25,00 TL

Sara is Missing'in yapımcıları tarafından oluşturulan SIMULACRA, kayıp bir kadının telefonunda araştırma yapılan interaktif bir FMV korku deneyimi oyunudur.


Anna adında bir kadının kayıp telefonunu buldunuz. Telefonda video mesajı şeklinde umutsuz bir yardım çığlığı görüyorsunuz. Biraz daha karıştırdıkça bu telefonda bir gariplik olduğunu görüyorsunuz. Arkadaşlarıyla konuşuyorsun ve onun nerede olduğu hakkında hiçbir fikirleri yok. Mesajları, e-postaları ve fotoğraf galerisi parça parça bilgi veriyor. Bunları bir araya getirmek sana kalmış.


Kayıp dosyaları kurtar, bozuk verileri geri al ve onun son adımlarını takip et. Çok geç olmadan onu bul.


SIMULACRA, bir cep telefonunun arayüzünü kullanan sürükleyici bir anlatı gerilim filmidir. Tüm telefonlarda olduğu gibi, bakmanız gereken mesajlarınız, e-postalarınız, galeriniz ve her türlü uygulamanız var. Gerçekçiliğe güçlü bir şekilde odaklanan oyunun karakterleri, canlı oyuncular tarafından canlandırılıyor ve gerçek mekanlarda çekiliyor. Özel fotoğraflarına bakarken Anna'nın hayatına dalın, flört uygulamasından geçin veya kişisel video kayıtlarını görüntüleyin.

© Copyright Kaigan Games 2018

Giriş yapmak istediğiniz aboneliği seçiniz.