Planet Zoo: Australia Pack

F1 Manager 2023 Deluxe Edition
544,00 TL
560,00 TL
F1 Manager 2023
457,00 TL
470,00 TL
Biped
15,30 TL
42,50 TL
F1 Manager 2023 Deluxe Edition
544,00 TL
560,00 TL
F1 Manager 2023
457,00 TL
470,00 TL

*HARİKALAR DİYARINA HOŞ GELDİN*

Planet Zoo: Australia Pack ile hayvanat bahçeni genişlet ve misafirleri Avustralya Kıtasına taşı! Muhteşem davranışlarla hayata getirilen beş ikonik Avustralyalı hayvanı sahiplen ve ayrıntılı yeni doğal ortamlarda onlarla ilgilen, göz alıcı bir dekorasyon tasarlamak üzere 230'dan fazla modern ve geri dönüştürülmüş yapı parçasını kullan ve heyecan verici yeni hayvanat bahçesi mücadele modunda yerini hak etmek üzere eğlenceli hedefleri tamamla.

Planet Zoo: Australia Pack'te büyük Avustralya kıtasını eve getirirken anlamlı kararlar al ve yaşayan inanılmaz bir dünyayı yönet.

*YEPYENİ HAYVANLARI SAHİPLEN*

Koalaları, Dingoları, Büyük Kızıl Kanguruları, Tepeli Deve Kuşlarını ve Doğunun Mavi Dilli Kertenkelelerini hayvanat bahçelerinde ağırla. Taze okaliptus ile Koalalarını mutlu et, dünyanın en büyük kuşlarından biri olan Tepeli Deve Kuşuna yer aç ve yavrularıyla ilgilenen Büyük Kızıl Kanguruları gör. Bu beş inanılmaz hayvan, hoş bir şekilde tasarladığın doğal ortamlarda kendilerini evlerinde gibi hissedecek.

*230'DEN FAZLA DEKORASYON ÖĞESİ*

Modern mimariyi ileri dönüştürülen malzemelerle birleştirerek çok çeşitli yeni muhteşem dekorasyonlar inşa et. Yerli bitkiler ve hayvanlar ile birlikte eğlenceli, canlı dekorasyon öğeleri ve zenginliği artıran eğlendirici yeni oyuncak hayvanlar bulacaksın. Altın renkli Çöl Okyanusya kum havuzunu tuvalin olarak kullan, kendi taşra karakollarını yarat ve bitkilerle dolu vahalar yap. 230'den fazla yeni dekorasyon öğesi ile yaratıcılığını konuştur! 

*HAYVANAT BAHÇESİ MÜCADELESİNDE USTALAŞ *

Tanami Roadside Hayvanat Bahçesinde seni bekleyen yepyeni bir mücadeleyi keşfet. Bu hayvanat bahçesi mücadelesinde, derece kazanmak üzere misafirlerin mutluluğunu artırma, belirli hayvanları sahiplenme ve mağaza kârlarını artırma gibi bir dizi eğlenceli hedefi gerçekleştirmeye davetlisin. Ne kadar hızlı tamamlarsan derecen o kadar yüksek olur.

*STEAM WORKSHOP'A DAL*

Planet Zoo: Australia Pack, Steam Workshop ile tamamen uyumludur. Güçlü bağları olan bir topluluğa katıl ve dünyanın en yaratıcı doğal ortamlarına ve dekorasyonlarına göz atarak her gün, oyuncular tarafından yapılmış inanılmaz ve özgün içerikleri keşfet.


Planet Zoo © 2019 Frontier Developments plc. All rights reserved

Giriş yapmak istediğiniz aboneliği seçiniz.