Overcooked! All You Can Eat

Bots Are Stupid
124,00 TL
Vertigo Void
9,00 TL
True Bliss
9,50 TL
Trepang2
499,00 TL
Dredge
227,00 TL

Peckish yeniden ortaya çıktı ve onların açlığını dindirecek ve dünyayı yeniden kurtaracak olan sizsiniz. Overcooked! All You Can Eat, oyuncuların birlikte (veya kendi başlarına) çalışıp, süre bitmeden önce olabildiğince fazla yemek hazırladığı, kaotik bir yemek pişirme oyunu. Farklı farklı mekânlarda, evrim geçiren dinamik mutfaklarda çeşit çeşit yemek hazırlayın.

Overcooked! çevrimiçi oluyor: Çevrimiçi çok oyunculu oynanış ilk kez Overcooked!’da. En sevdiğiniz mutfakları, göz kamaştırıcı 4K çözünürlükte ve çevrimiçi olarak tekrar ziyaret edin!

Çapraz platform: Yemek yapma kaosunu arkadaşlarınızla çapraz platform desteği ve sesli iletişim özellikleriyle birlikte yaşayın. Ortak çok oyunculu oyunlar demek daha az bekleme süresi, daha azla eğlence demek!

Görsel bir ziyafet: Her iki oyun da göz kamaştırıcı 4K görsellikle bir sonraki seviyeye taşındı. Overcooked! serisi hiç bu kadar güzel görünmemişti.

Lezzetli yeni içerikler: Yeni bölümler, yeni şefler ve yeni çılgınlıklar. Hepsi de Overcooked! All You Can Eat’e özel.

Çok sayıda mod: Oyuncular senaryo, hayatta kalma ve pratik yapma modlarını ve de All You Can Eat’e özel yardım modunu seçebilirler. Daha az kaotik bir oynanış sunan yardım modunda daha yavaş sipariş süreleri, arttırılmış raunt zamanları ve bölüm geçme opsiyonu bulunuyor.

Herkes için erişilebilir: Overcooked! All You Can Eat mümkün olduğunca çok sayıda oyuncunun bu yemek çılgınlığına katılmasını sağlayacak özellikler barındırıyor. Boyutu değiştirilebilir arayüz, disleksi dostu yazılar ve renk körlüğü seçeneklerinin hepsi mevcut.

Giriş yapmak istediğiniz aboneliği seçiniz.