Mount & Blade II: Bannerlord

Trepang2
499,00 TL
Biped
15,30 TL
42,50 TL
Mount & Blade
10,75 TL
45,00 TL
Mount & Blade: Warband
21,50 TL
86,00 TL

Savaş boruları ötüyor ve kuzgunlar toplanıyor. İmparatorluk iç savaşlar yüzünden bölünmüş durumda. Sınırlarının ötesinde yeni krallıklar yükseliyor. Kılıcını kuşan, zırhını giy, adamlarını topla ve atına atlayarak Kalradya’nın savaş meydanlarında zaferler kazan. Egemenliğini kur ve eskisinin küllerinden yeni bir dünya yarat.

Mount & Blade II: Bannerlord büyük bir başarı elde eden orta çağ savaş simülasyonu ve rol-yapma oyunu Mount & Blade: Warband’in heyecanla beklenen devam oyunudur.

Hiçbir oyun deneyiminin birbirinin aynı olmadığı uçsuz bucaksız bir orta çağ sandbox haritasını keşfederek fetihler gerçekleştirirken, kendi oyun tarzına uygun bir karakter yarat ve geliştir.

Klanınla Kalradya’nın soyluları arasında yer edinmeye çalışırken ordular topla, politikayla ilgilen, ticaretle uğraş, silahlar yap, yoldaşlar edin ve topraklarını yönet.

Mount & Blade’in beceriye dayalı derin, sezgisel ve yön duyarlı dövüş sistemini kullanarak gerçek zamanlı büyük savaşlarda, ister birinci, ister üçüncü şahıs bakış açısından birliklerine önderlik et ve askerlerinle birlikte savaş.

Sıralamaya dayalı eşleştirmenin yanı sıra, eğlence amaçlı oyun modları da içeren çok oyunculu oyunlarda dünyanın dört bir yanından oyunculara karşı dövüş becerilerini sına ya da Mount & Blade II: Özel Sunucu dosyalarıyla kendi sunucunu aç.

Bambaşka bir macera deneyimlemek için Mount & Blade II: Bannerlord – Modlama Kiti’ni kullanarak oyunu isteğine göre uyarla ve yarattıklarını Steam Atölyesi aracılığıyla başkalarıyla paylaş

Giriş yapmak istediğiniz aboneliği seçiniz.