Lightmatter

Lexica
9,00 TL
Storm
17,00 TL
Zoo Seeker
11,00 TL
Quell
8,00 TL
World War Z: Aftermath
58,00 TL
61,00 TL
Morkredd
29,00 TL
InnerSpace
28,00 TL
Torn
48,00 TL

Birinci şahıs kamerasından oynanan bulmaca oyunlarına bir saygı duruşu: Tunnel Vision Games’in türe yazdığı aşk mektubunu oynayın. Yanal düşünerek; ışık, gölge, lazer, platform ve ışık elementini, yani lightmatter’ı kullanarak zihin zorlayıcı bulmacaları çözün.

Virgil rolünde David Bateson: “Madem foton güç hücreleri hakkında düşünüyorum, izin ver üzerinde bir fikrimi test edeyim. Hiç sonsuza kadar uyanık kalmayı istediğin oldu mu?” Çok sevilen seslendirme sanatçısı David Bateson, Lightmater Technologies’in CEO’su Virgil rolünde.

Virgil’in gelecek vizyonu: “Şehrin merkezinde, milyonlarca insana sürdürülebilir ve yenilenebilir enerji sağlayan bir çekirdek hayal et. Ulaşmaya çalıştığımız gelecek böyle bir şey.” Yarını aydınlatmak için bugün neleri feda edeceksiniz?

“O” an: Eğer intiharı düşünüyorsan, karar senin, lambanla birlikte bu boşluktan atla.” Lightmatter, ölümcül gölgelerin ve sonuçların yer aldığı, bir nevi bir yere basmama oyunu. Çevrenizi yakından gözlemleyin. Aklınızı zorlamayın, onu doğru kullanın!

Giriş yapmak istediğiniz aboneliği seçiniz.