In Fear I Trust - Episodes 1-4 Collection

SIMULACRA 2
15,00 TL
SIMULACRA
10,00 TL
Hello Neighbor
50,00 TL
Black Mirror
50,00 TL
​NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.


Episodes 1-4 Collection

In Fear I Trust - Episodes 1-4 Collection'ın içerisinde oyunun dört bölümü de bulunuyor:

  • In Fear I Trust - Episode 1: Waking Up
  • In Fear I Trust - Episode 2: Last Desk
  • In Fear I Trust - Episode 3: Rust and Iron
  • In Fear I Trust - Episode 4: The Glimpse


Oyun hakkında

“Cehenneme giden yol iyi niyetlerle döşenmiştir. Ailem için daha iyi bir hayat istedim ve bu sadece bir imza ötemdeydi. “Doktorlar” bana kontratın yalnızca bir formalite olduğunu söylediler. Ama şimdi bu karanlık, kokuşmuş hücrede kilitliyken hatırlamayı tek başarabildiğim şey…”

In Fear I Trust, birinci şahıs kamerasından oynanan, bir gün kendisini küçük, kokuşmuş bir hücrede bulan, artık Hasta No. 17 olarak anılan Nkolay’ın rolünü üstlendiğiniz bir psikolojik korku. Ağır bir hafıza kaybından mustarip olan ve bulunduğu yerden kaçmak için sonsuz bir arzu duyan Nikolay’ın adımları onu Sovyet Rusya’nın kalbinin derinliklerindeki terk edilmiş bir tesise kadar götürecek. Yolda sayısız engelle karşılaşacak ve onu buraya düşüren bütün bu “bilimsel” deneyin etrafındaki karanlık sırlara biraz olsun ışık tutmasına yarayacak, anahtar rolü olan eşyaları, dokümanları, günlükleri ve notları elde edebilmek için bulmacalar çözecek.

Özel Retrospektif Görüş’ünüzü kullanarak fiziksel dünyanın ötesine bakın ve geçmişten parçalar keşfederek önemli ipuçlarını ortaya çıkarın. Ama bu özel yetenekle bile hafızanızı ve kimliğinizi geri kazanmak uzun ve zorlu olacak…


Episode 1: Waking Up

“In Fear I Trust”ın 1. Bölümü bize başkarakter Nikolay’ın nasıl hafıza kaybıyla bir hapishane hücresinde uyandığını anlatıyor. Ardından olaylar doktorun ofisine ve laboratuvara kadar uzanıyor. Bu bölüm sırasında Nikolay bu mekânlarda gizemli bir şekilde ölmüş kişilerin hayaletleriyle karşılaşıyor.

Elde ettiği Retrospektif Görüş sayesinde başkalarının anılarını sezebilme ve duvarlarda gizemli yazılar görebilme yeteneği kazanıyor.

Bölümün başında imzaladığı deney kontratının kendisine bu bölümde erişiyor.


Episode 2: Last Desk

"In Fear I Trust"ın ikinci bölümü Nikolay’ın okulda meydana gelen dehşet dolu olaylara dair anılarına odaklanıyor. Nikolay bir günlük ve öğrencilerinin birinden bir not bulur ve çocukların başına gelen tuhaf şeyleri, üzerlerinde onlardaki saldırganlığı tetikleyen ne tip deneylerin gerçekleştirildiğini hatırlar. Arkadaş olduğu bir kıza ait bir fotoğraf bulur ve ona tam olarak ne olduğunu hatırlamaya çalışır. Ve de okul müdürünün bütün bu deneyleri neden yaptığını ve bunların bir şekilde VERSA şirketiyle bağlantılı olup olmadığını…


Episode 3: Rust and Iron

In Fear I Trust'ın üçüncü bölümü yerel bir fabrikada yaşanan tuhaf olayları konu ediniyor. Bu olaylar, oyuncu orada çalışırken meydana gelmişler. Gizemli ölümler, gizemli araştırmacılar... Bu bölümün ilerilerinde oyuncu gerçekte nelerin döndüğünü ve bunların VERSA şirketiyle nasıl bir bağlantısı olduğunu bulmaya çalışacak. İnsanlar neden belli zaman aralıklarıyla ölmekteler?


Episode 4: The Glimpse

In Fear I Trust'ın dördüncü bölümü bize yerel bir sinemadaki olayları aktarıyor. Oyunun başkarakteri burayı daha önce ziyaret etmiş. Bu kez hikâye ana karakteri dolaylı yoldan etkiliyor. Oyuncu bu sahnede öldürülen ünlü aktrisler, bu olaylara kimin karıştığı ve bu olayların VERSA şirketiyle nasıl bir bağlantısı olduğu hakkında bilgi edinecek.Öne çıkan özellikler  • Unreal Engine’den güç almış, övgü toplamış bir psikolojik korku


  • Tamamen seslendirilmiş anlatım


  • Retrospektif Görüş’ü kullanarak gizli ipuçlarını ortaya çıkarın ve bulmacalar çözün


  • Ürpertici mekânlar keşfedin ve gizli Sovyet deneyinin arkasında yatan sırları ortaya çıkarın

Giriş yapmak istediğiniz aboneliği seçiniz.