In Fear I Trust - Episode 1: Waking Up

SIMULACRA 2
15,00 TL
SIMULACRA
10,00 TL
Hello Neighbor
50,00 TL
Black Mirror
50,00 TL
​NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.


“Cehenneme giden yol iyi niyetlerle döşenmiştir. Ailem için daha iyi bir hayat istedim ve bu sadece bir imza ötemdeydi. “Doktorlar” bana kontratın yalnızca bir formalite olduğunu söylediler. Ama şimdi bu karanlık, kokuşmuş hücrede kilitliyken hatırlamayı tek başarabildiğim şey…”

In Fear I Trust, birinci şahıs kamerasından oynanan, bir gün kendisini küçük, kokuşmuş bir hücrede bulan, artık Hasta No. 17 olarak anılan Nkolay’ın rolünü üstlendiğiniz bir psikolojik korku. Ağır bir hafıza kaybından mustarip olan ve bulunduğu yerden kaçmak için sonsuz bir arzu duyan Nikolay’ın adımları onu Sovyet Rusya’nın kalbinin derinliklerindeki terk edilmiş bir tesise kadar götürecek. Yolda sayısız engelle karşılaşacak ve onu buraya düşüren bütün bu “bilimsel” deneyin etrafındaki karanlık sırlara biraz olsun ışık tutmasına yarayacak, anahtar rolü olan eşyaları, dokümanları, günlükleri ve notları elde edebilmek için bulmacalar çözecek.

Özel Retrospektif Görüş’ünüzü kullanarak fiziksel dünyanın ötesine bakın ve geçmişten parçalar keşfederek önemli ipuçlarını ortaya çıkarın. Ama bu özel yetenekle bile hafızanızı ve kimliğinizi geri kazanmak uzun ve zorlu olacak…


Episode 1: Waking Up

“In Fear I Trust”ın 1. Bölümü bize başkarakter Nikolay’ın nasıl hafıza kaybıyla bir hapishane hücresinde uyandığını anlatıyor. Ardından olaylar doktorun ofisine ve laboratuvara kadar uzanıyor. Bu bölüm sırasında Nikolay bu mekânlarda gizemli bir şekilde ölmüş kişilerin hayaletleriyle karşılaşıyor.

Elde ettiği Retrospektif Görüş sayesinde başkalarının anılarını sezebilme ve duvarlarda gizemli yazılar görebilme yeteneği kazanıyor.

Bölümün başında imzaladığı deney kontratının kendisine bu bölümde erişiyor.Öne çıkan özellikler  • Unreal Engine’den güç almış, övgü toplamış bir psikolojik korku


  • Tamamen seslendirilmiş anlatım


  • Retrospektif Görüş’ü kullanarak gizli ipuçlarını ortaya çıkarın ve bulmacalar çözün


  • Ürpertici mekânlar keşfedin ve gizli Sovyet deneyinin arkasında yatan sırları ortaya çıkarın

Giriş yapmak istediğiniz aboneliği seçiniz.