Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered

World War Z: Aftermath
58,00 TL
61,00 TL
Lightmatter
29,00 TL
Morkredd
29,00 TL
InnerSpace
28,00 TL
Torn
48,00 TL

Normal bir hayatın var, arkadaşların, işin, günlük bir rutin. Bir gün.. Hepsi sona eriyor. Kendini ölü bir bedenin yanında, elinde kanlı bir bıçakla öylece dikilirken buluyorsun. Kurbanın kim olduğu konusunda hiç bir fikrin yok, ama şundan eminsin ki, onu sen öldürdün. Hiç bir mantıklı sebep olmadan bunu yapman için seni kimin kontrol ettiğini düşünüyorsun,ama kafanı kurcalayan da bu zaten: Kontrol edilmek. Bilmediğin şey, eski bir kehanetin güçleri devrede ve insanlık uçurumun kenarında... Polisten hep bir adım ilerde olup,gizemli olayların altında yatan yalanları açığa çıkarman ve bunların şehri kasıp kavuran önlenemez bir suç dalgası ile bağlantısını çözerek kendini temize çıkarman gerek.


İlk olarak 2005 yılında piyasaya sürülen Fahrenheit (Kuzey Amerika'daki Indigo Prophecy olarak da bilinir), etkileşimli anlatıdaki, çığır açan, sinema dünyası ve oyun dünyaları arasında dolaşan, aynı zamanda onları kucaklayan, eğlence dünyasında kendine özgü türünü işleyen bir atılımdı. Bu yeni remastered sürümü güncellenmiş grafikler, tam denetleyici desteği ve oyunun kesilmemiş / sansürsüz uluslararası versiyonuna dayanıyor.


Zengin, çok katmanlı bir anlatı, yenilikçi sunum ve ünlü Hollywood bestecisi Angelo Badalementi'nin ürpertici bir müzikal katkısı ile Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered, doğaüstü cinayet gizeminin kesin bir versiyonunu sunar ve eski ve yeni hayranlara çığır açan oyunu ünvanı yeniden sunar. 


Özellikler

  • Gelişen hikayede esrarengiz ve doğaüstü olay örgüsünü kontrol edin, seçimlerinizle olayları yönlendirin, tanıkları sorgulayın ... Verdiğiniz her karar ileride karşılaşacağınız olayları da etkileyecek.
  • 4 karakterden birinin kontrolünü alın: Katil zanlısı Lucas Kane, dedektif Carla Valenti, dedektif Tyler Miles ve Lucas’ın kardeşi Marcus Kane.
  • Kanınızı donduracak 44 bölüm boyunca karakterlerin akıl sağlığını koruyun, hassas psikolojilerini dengede tutmak için en doğru yolu bulmaya çalışın.
  • Kaliteli oyunculuk, çoklu kamera görüntüleri, hareket algılayıcı ve beğenilen müzikleri ile Fahrenheit dünyasına girin.
  • Yüksek Çözünürlüklü Grafikler - Oyun içi dokuların tümü mobil ve masaüstü için HD kalitesinde titizlikle yeniden yaratılmıştır.
  • Tam Denetleyici Desteği - Masaüstü platformlarında Sony ve Microsoft denetleyicileri için destek.
  • Canlı Grafik Karşılaştırma - Oyuncular bir düğmeye dokunarak güncellenmiş görseller ile orijinal sanat varlıkları arasında geçiş yapabilir.

Giriş yapmak istediğiniz aboneliği seçiniz.