Curse of Anabelle

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Curse of Anabelle, birinci kişi görüş açısından oynanan hikaye tabanlı bir macera-korku / bulmaca oyunudur. Oyunun hikayesi yaratılırken gerçek dünyada yer alan mit ve efsanelerden esinlenilmiştir.


HİKAYE

9 yaşındaki Anabelle, Colorado'nun Boulder kasabasında yer alan Ramsey Malikanesi sınırları içerisinde hayatını kaybeder. Bu talihsiz olayı takip eden günler içerisinde Anabelle'in ablası Emily, kızkardeşi ile rüyalarında iletişim kurmaya başlar. İlk etapta sevdiği birini kaybetmenin üzüntüsü ile aklının kendine oyunlar oynadığını düşünen Emily, gördüğü bu rüyaların gün geçtikçe artması sonucu Anabelle'nin ruhunun arafta kaldığına ve yardıma ihtiyacı olduğuna ikna olur.

Emily, kız kardeşine ne olduğunu bulmak için yaptığı araştırmalarda Ramsey Malikanesi'nin karanlık geçmişini öğrenir ve erkek arkadaşı Nathan'a gördüğü bu tuhaf rüyalardan bahsetmeye karar verir. Nathan ilk başta Emily'nin anlattıklarına fazla kulak asmaz. Ancak bir süre Emily'den haber alamadığı için, onu kontrol etmeye karar verir. Bu noktada Emily'nin; Ramsey Malikanesi'nın karanlık tarihi, okültizm ve mistik sanatlar hakkında araştırmalar yaptığını öğrenir ve tehlikede olduğunu düşünür. Kahramanımız Nathan, nasıl bir işin içine girdiğinin farkında olmadan, Emily'nin ayak izlerini takip etmeye karar verir...

Curse of Anabelle, gerçek dünya efsanelerine bağlı kökleri ile macera / korku türüne yeni bir soluk getiriyor. Bu macerada Nathan, milattan önce 10. yüzyıla kadar uzanan bir gizemi ortaya çıkaracak ve dünyadan bile daha yaşlı karanlık güçlerle karşı karşıya gelecektir.


OYUN HAKKINDA

  • Gerçek dünya efsanelerine ve mitlerine dayanan gizemli bir oyun deneyimi
  • Lanetli “Ramsey Malikanesi”nin karanlık köşelerini keşfedin, gizemli geçmişine ışık tutun ve Ramsey ailesinin geçmişi hakkında daha fazla bilgi edinin.
  • Bu karanlık macerada, kendinize rehberlik etmesi için mistik kitaplardan oluşan bir envanterden yararlanın
  • Kadim mühürler yaratın ve antik ritüeller aracılığı ile karanlık güçlerle yüzleşin
  • Farklı zaman çizgileri arasında seyahat edin ve alternatif yollar keşfedin

Giriş yapmak istediğiniz aboneliği seçiniz.