Borderlands 2 (Mac)

Trepang2
499,00 TL
Insurgency
23,00 TL
World War Z: Aftermath
58,00 TL
61,00 TL
Lightmatter
29,00 TL
Morkredd
29,00 TL
InnerSpace
28,00 TL
Torn
48,00 TL
NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.


Borderlands 2, 4 yeni gamet avcısının, Pandora'yı zeki, karizmatik ve tamamen kötü bir adam olan Hyperion Corporation'ın CEO'su Yakışıklı Jack'in ellerinden kurtarma mücadelesini konu alıyor.

Oyuncular Pandora gezegeninin her yerinde savaşarak, Jack'in sadece "Savaşçı" olarak bilinen eski bir kötülüğü uyandırmasını engellemeye çalışacaklar. Maceraları onları bir önceki oyundan tanıdık yüzlerle da karşı karşıya getirecek. Orijinal ganimet avcıları olan Roland, Lilith, Brick ve Modecai, başka ve yepyeni karakterlerle birlikte oyuncuların Jack'i yenmesini, Savaşçı'yı yoketmesini ve Pandora'yı kurtarmasını sağlayacaklar.


OYUNUN ÖZELLİKLERİ

Tamamen yeni karakterler ve sınıflar: Dört yeni oynanabilir sınıf: Siren, Komando, Gunzerger ve Suikastçi. Genzerker karakterinin özel yetenekleri aynı anda herhangi iki silahı kullanmasını sağlıyor. İki silahla hayal edebileceğinizden çok daha fazlasını yapabileceksiniz: Çift makinalı tüfek? Kullanabilirsiniz. Çift roketatar? Tabii ki! Çift Sniper tüfeği? Eğer isterseniz, neden olmasın?

Arkadaşlarınızla Online Oynayın: Maceralarınızı arkadaşlarınızla hem online, hem de LAN üzerinden, oyuna istediğiniz zaman girip çıkarak paylaşın. Oyunun senaryosu da bu sırada kesilmeden devam etsin.

Hikaye: Pandora'nın buz tutmuş ovalarında ölüme terkedilmişken, bir intikam öyküsü olan hikayenize başlayın. Yolunuz sizi Hyperion Corportation'a ve onun kötü sahibine ulaştıracak: Yakışıklı Jack.

Yeni Silah Sistemi: Milyonlarca farklı silah demek, Pandora'daki düşmanlarınıza tonlarca yeni ve yaratıcı şekilde acı çektirmeniz demek. Alev, elektrik, yakıcı asit ve daha birçok etki ellerinizin ucunda olacak.

87 Bazilyon Yeni Şey:
Yeni silah sistemine ek olarak, daha da fazla yenilik istiyorsanız sürekli yenilenen kalkanlar, el bombaları, yadigarlar, karakter modları ve daha fazlası sizi bekliyor.

Giriş yapmak istediğiniz aboneliği seçiniz.