Alone in the Dark

Trepang2
499,00 TL
Biped
15,30 TL
42,50 TL
SpellForce: Conquest of Eo
269,00 TL
280,00 TL
The Valiant
284,00 TL
Way of the Hunter
179,00 TL
189,00 TL
The Guild 3
49,00 TL
Elex II
216,00 TL
230,00 TL

Popüler hayatta kalma korku türünü başlatan oyun her zamankinden daha iyi şekilde geri dönüyor! Oyuncular,  New York Central Park'ının karanlık ve dehşet verici bir şekilde yeniden yaratılışıyla heyecan verici bir yolculukta, karanlık bir komplonun arkasındaki gerçeği keşfetmesi gereken orijinal Alone in the Dark'ın ana karakteri Edward Carnby'yi kontrol ediyor.


Popüler aksiyon TV dizilerinin sunum tarzından esinlenerek, Alone in the Dark bir dizi farklı bölüme ayrılacak. Her bölümü içeren yaklaşık 30-40 dakikalık oyun süresiyle, Alone in the Dark yapısı sizi dünyaya çeker ve bu da şiddetli bir sürükleyici ve dehşet verici bir deneyim sunar. Oyuncu kaydedilmiş bir oyunu her başlattığında bölüm, oyuncuyu hikayeye hızlı bir şekilde tekrar sokmak ve nerede olduklarını veya ne yaptıklarını hatırlama ihtiyacını ortadan kaldırmak için önceki bölümün video özeti ile başlayacaktır. Her bölüm, oyuncuların sinirlerini sarsmak için biten bir tırnak uçurum askısı ile kapanacak ve oyuncu oyundan ayrılırsa, bir sonraki bölümün video teaser'ı daha fazlasını istemek için oynayacak.


Alone in the Dark, gerçek zamanlı fizik ve tam çevresel etkileşimin bir karışımını içeren son derece ayrıntılı, serbest bir dolaşım ortamında eksiksiz bir yeni nesil, aksiyon dolu bir deneyim sağlayacaktır. Oyun, Alone in the Dark serisi için yeni bir başlangıç ​​olacak.

Özellikleri

  • Yoğun şekilde hop oturup hop kaldıracak  heyecanı ve dönüşleri olan aksiyon odaklı oyun
  • NYC Central Park'a dayanan kapsamlı, serbest dolaşılan etkileşimli ortamlar
  • Bölümlü Yapı: 30 ila 40 dakikalık bölümler sizi sabit, yüksek yoğunlukta yakalar
  • Hikaye Lorenzo Carcaterra tarafından yazılmıştır (NY Times En Çok Satan "Sleepers" ve "Apaches" yazarı)
  • Hem düşman ajanlarını hem de sonunda kötülüğün kaynağını yok etmek için geniş silahlar.
  • Araçlar sadece bir ulaşım aracı sunmakla kalmaz, aynı zamanda oyun içi zorluklara yönelik bulmacaların ve çözümlerin bir parçası olan gerçek oyun mekaniği haline gelir.
  • Eden'in yeni TWILIGHT motoru, nem, yansımalar ve gelişmiş sinematografi gibi son derece gerçekçi efektlerle son derece ayrıntılı bir oyun dünyası yaratıyor.

Giriş yapmak istediğiniz aboneliği seçiniz.